شیوه های ارسال سفارشات

  • سفارشات در شهر تهران توسط پیک ( موتوری / وانت ) ارسال میشود که نوع پیک بسته به حجم سفارش انتخاب میشود
  • ارسال سفارش‎‌ها به کل کشور

  پست : ارسال توسط پست های معتبر مانند پست سفارشی / پست پیشتاز / تیپاکس که هزینه نهایی در هنگام ثبت سفارش در سایت نماش داده میشود. این روش برای مجموع کالاهای با وزن ۵کیلو مناسب بوده و هزینه بالاتر به علاوه مدت زمان تحویل سریعتری دارد.

باربری : ارسال توسط باربری انجام میگردد که مشتری هزینه ارسال از انبار تا باربری را در هنگام ثبت سفارش پرداخت میکند. پس از تحویل بار به باربری رسید تحویل بار (بیجک) برای مشتری ارسال میشود. این روش برای سفارشاتی با حجم بالا و مدت زمان ارسال حدودا 48 ساعته با توجه به فاصله مقصد از تهران محاسبه میشود

مشتریان می‌توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روش‌های ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می‌گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می‌باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست یا باربری تا سقف ممکن بیمه می‌نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد

مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر تهران: از آنجایی که ارسال سفارش‌ها در حالت پیک حدود 2 ساعت می‌باشد، مدت زمان تحویل کالاها بسته به بازه زمانی انتخاب شده توسط مشتری و دیگر عوامل (مانند ترافیک و غیره) از یک ساعت تا حداکثر یک روز کاری به طول خواهد انجامید.

سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری: سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 10 صبح نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.

توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی ۱ تا ۲ ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند.

بستن
مقایسه