شیوه های ارسال سفارشات

فیلترمارکت سعی در ارائه خدمات با کیفیت ، مقرون به صرفه به سرتاسر ایران دارد از همین رو ارسال سفارش از روش‌های مختلف ( ارسال مستقیم ، پست پیشتاز ، تیپاکس ، پیک ، باربری ، پایانه و . . . ) بهترین روش را به شما معرفی و روش ارسال سفارش ، قبل از ثبت نهایی سفارش توسط شما مشتری عزیز انتخاب میشود.

روش ارسال سفارشات فیلترمارکت

ارسال از طریق پست : ارسال به روش پست های معتبر مانند پست سفارشی / پست پیشتاز که هزینه نهایی (هزینه ارسال، بسته بندی و پست) در هنگام ثبت سفارش نماش داده میشود. این روش برای مجموع کالاهای با وزن ۵کیلو مناسب بوده و مدت زمان تحویل سریعتری دارد.
جهت پیگیری مرسولات، باید کد رهگیری که برای ما ارسال شده را از طریق لینک زیر جستجو کنید:

**سفارشات در شهر تهران توسط ( پست | پیک موتوری | وانت ) ارسال میشود که نوع پیک بسته به حجم سفارش انتخاب میشود.

همچنین جهت تحویل سفارش و مراجعه حضوری با شماره های معرفی شده تماس بگیرید. <تماس با ما>

*** باربری : ارسال توسط باربری انجام میگردد که مشتری هزینه ارسال از انبار تا باربری را در هنگام ثبت سفارش پرداخت میکند. پس از تحویل بار به باربری رسید تحویل بار (بیجک) برای مشتری ارسال میشود. این روش برای سفارشاتی با حجم بالا و مدت زمان ارسال حدودا 48 ساعته با توجه به فاصله مقصد از تهران محاسبه میشود

(در صورتی که شهر شما باربری خاصی سرویس دهی دارد میتوانید در قسمت توضیحات ثبت کنید)

مشتریان می‌توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روش‌های ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می‌گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می‌باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست یا باربری تا سقف ممکن بیمه می‌نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد

مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارشات شهر تهران: از آنجایی که ارسال سفارش‌ها در حالت پیک حدود 2 ساعت می‌باشد، مدت زمان تحویل کالاها بسته به بازه زمانی انتخاب شده توسط مشتری و دیگر عوامل (مانند ترافیک و غیره) از یک ساعت تا حداکثر یک روز کاری ممکن است طول بکشد.

سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری: سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 11 صبح نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.

توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی ۱ تا ۲ ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند.

پیگیری سفارش و اعلام تاخیر

میانگین زمان دریافت سفارش در شهر تهران ۲۴ الی ۴۸ ساعت
میانگین زمان دریافت سفارش با توجه به فاصله مقصد از تهران امکان دریافت تا ۷۲ ساعت پس از ثبت ارسال است
در صورت تاخیر در دریافت سفارش با شماره تماس های فیلترمارکت در ارتباط باشید

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه