چند ثانیه صبر کنید ...

نحوه ثبت سفارش آنلاین

فرآیند خرید اینترنتی از فیلترمارکت چگونه است؟

ثبت سفارش بصورت آنلاین و از طریق فروشگاه فیلترمارکت انجام میشود ولی در صورتی که مقدور به ثبت سفارش آنلاین نیستید با مسئول فروش تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت نام یا ورود به حساب کاربری در فیلترمارکت کافیست به صفحه ورود/ ثبت نام وارد شوید، شماره موبایل خود را وارد کنید سپس کد یکبار مصرف برای شما پیامک میوشد آنرا در قسمت مربوط وارد کنید و دکمه ورود را بزنید.

پس از ورود به حساب کاربری شخصی در قسمت بالا سایت بخش ” جستجو در محصولات فیلترمارکت” کالا(ها) مورد نیاز را براساس مدل خودرو یا کدفنی کالا پیدا کنید. محصولات را به سبد خرید اضافه کنید و در نهایت با انتخاب دکمه تسویه حساب به “صورت حساب و حمل و نقل” منتقل میشوید.

در این صفحه ابتدا مشخصات شخصی را وارد کنید. پس از تکمیل بخش‌های آدرس پستی میتوانید گزینه‌های حمل و نقل و هزینه ارسال رو بصورت دقیق و نهایی مشاهده و همچنین از روش‌های پرداخت یک گزینه‌ را انتخاب کنید.

در آخر فراموش نکنید با “شرایط و مقررات فروشگاه اینترنتی فیلترمارکتموافقت و دکمه ثبت سفارش را بزنید.

فرایند ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت و بعنوان مهمان قابل انجام است.

اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی باشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهاد تخفیف و فروش ویژه بهره مند شوند.

با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل، ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه