نحوه ثبت سفارش آنلاین

 خرید اینترنتی از فیلترمارکت 

ثبت سفارش بصورت آنلاین پس از ثبت نام در فروشگاه فیلترمارکت انجام میشود ولی در صورتی که مقدور به ثبت سفارش آنلاین نیستید با مسئول فروش تماس حاصل فرمایید.

۱.۱- برای ثبت نام در فیلترمارکت و ساخت حساب کاربری کافیست به صفحه « ثبت نام » وارد شوید، شماره موبایل / ایمیل خود را بهمراه نام و نام خانوادگی وارد کنید. میتوانید برای حساب کاربری خود گذرواژه تعیین کنید و دکمه ثبت نام در فیلترمارکت را بزنید.

۱.۲- برای ورود به حساب کاربری کافیست به «صفحه ورود» وارد شوید، شماره موبایل خود را وارد کنید و روی «دریافت کد یکبار مصرف کلیک کنید. سپس کد ۴ رقمی برای شما پیامک میوشد آنرا در قسمت «تایید کد» وارد کنید و دکمه ورود را بزنید

۲- پس از ورود به حساب کاربری شخصی در قسمت بالا سایت بخش ” جستجو در محصولات فیلترمارکت” کالا(ها) مورد نیاز را براساس مدل خودرو یا کدفنی کالا انتخاب کنید تا به صفحه محصول وارد شوید و مشخصات و توضیحات کامل را بررسی کنید سپس محصول(محصولات) را به سبد خرید اضافه کنید و در نهایت با انتخاب دکمه «تسویه حساب کنید کنید».

نحوه پرداخت و ارسال سفارش

نحوه پرداخت سفارش در این صفحه ابتدا مشخصات شخصی را وارد کنید. پس از تکمیل بخش‌های آدرس پستی میتوانید گزینه‌های «حمل و نقل« و هزینه ارسال رو بصورت دقیق و نهایی مشاهده و همچنین از «روش‌های پرداخت» یک گزینه‌ را انتخاب کنید.

در آخر فراموش نکنید دکمه با “شرایط و مقررات فروشگاه اینترنتی فیلترمارکت موافقم” رو بزنید .

پس از ثبت نام، علاوه بر اینکه در خریدهای بعد نیاز نیست مجددا اطلاعات خود را وارد کنید، آخرین اخبار و اطلاعات خودرو، پیشنهاد تخفیف و فروش ویژه که برای شما ارسال میشود مطلع شوید.

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را با دقت در سایت وارد نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل در مورد ارسال و تحویل سفارش، بر عهده ایشان می باشد.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه