آموزش نحوه تعویض فیلتر کابین تویوتا پریوس

آموزش تعویض فیلتر کابین با کدفنی(OEM) 87139-0K070 برای تویوتا Prius مدل 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 در ادامه خواهیم داشت اما قبل از شروع بهتر است عملکرد فیلتر کابین را بررسی کنیم:

  • در حدود یک ساعت رانندگی، بطور میانگین 100 هزار لیتر هوا از کابین خودرو عبور می‌کند. فیلتر کابین خودرو در ابتدای این جریان از ورود آلودگی به داخل اتاق خودرو جلوگیری می‌کند. پس بصورت دوره‌ای نسبت به تعویض فیلتر کابین خودرو اقدام کنید.
  • از نشانه‌های فیلتر کابین کثیف و مستعمل به کاهش محسوس شدت پرتاب باد، بوی بد، واکنش‌آلرژی، بخار شیشه می‌توانیم نام ببریم.

چگونه زمان تعویض فیلتر کابین تویوتا پریوس را تشخیص بدهیم؟

با بررسی ظاهری فیلتر کابین خودرو، در صورت مشاهده تغییر رنگ و تیره شدن الیاف، ذرات خاک و غبار نسبت به تعویض فیلتر کابین اقدام کنید. تعویض فیلتر کابین بستگی به شرایط آب و هوا منطقه‌ و نحوه استفاده بستگی دارد ولی در شرایط معمول هر 15000 کیلومتر تعویض فیلتر کابین خودرو توصیه شده است.

فیلتر کابین تویوتا پریوس کجاست؟

محل قرار گیری فیلتر کابین خودرو و نحوه تعویض آن را در ویدیویی که در ادامه تهیه شده است. در اکثر خودروهای موجود فیلتر کابین پشت داشبورد و در بعضی خودروها، نصب فیلتر کابین جدید نیاز به جدا کردن محفظه داشبورد می‌باشد


تعویض فیلتر کابین تویوتا Prius:

برای تعویض فیلتر ابتدا باید یک فیلتر با کیفیت تهیه کنید. ما در فیلترمارکت مثل شما به کیفیت اهمیت میدیم! شما میتوانید انواع فیلتر تویوتا را سفارش بدهید و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

امیدواریم از این آموزش تهیه شده نهایت استفاده را ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه